S čím vám mohu pomoci

e-commerce konzultace

Sama vím, že texty nejsou úplně všechno a že samotné byznys nenakopnou. Vytvořím vám informační architekturu, poradím s tvorbou filtrace nebo navrhnu nejvhodnější SEO aktivity. A pokud váš byznys trápí něco, na co jsem krátká, ráda vám doporučím vhodného specialistu nebo agenturu.

Obsahové strategie a audity

Až budete příště tvořit nadpis nebo psát článek na blog, nebudete už tápat. Pojďme vytvořit efektivní dokument, který poslouží vašemu byznysu. V návaznosti na analýzu klíčových slov připravím obsahovou strategii, která vám pomůže definovat CO, KAM, KDY a taky JAK. Zjistíte, jaký obsah vytvořit, kam a kdy ho umístit a jakým tónem ke čtenářům mluvit.

Analýza klíčových slov

Správně vytvořená analýza klíčových slov vám napoví hodně o vašem byznysu, konkurentech i potenciálních zákaznících. Díky analýze klíčových slov můžeme připravit třeba informační architekturu a filtraci webu, najít vhodná témata pro obsah a sestavit obsahovou strategii. Navíc může pomoct i vašemu PPCčkaři, UXákovi a dalším specialistům.

Copywriting

Máme hotovou analýzu klíčových slov i obsahovou strategii, můžeme se konečně vrhnout na samotné psaní. Napíšu texty, které přilákají roboty a návštěvníky promění v zákazníky. Nezáleží na tom, jestli potřebujete sepsat jeden článek, nebo otextovat celý web - pomůžu vám s obojím. Společně vytvoříme texty, které přesně vystihují tón vašeho projektu, a to jazykem, kterému vaši návštěvníci rozumí.

Pojďme společně posunout i váš byznys

Napište mi. Ozvu se vám co nejrychleji zpět.

Nechcete čekat na odpověď z kontaktního formuláře? 

Zavolejte mi nebo mě kontaktujte na sociálních sítích

Kateřina Erfányuk

+420 732 361 404

info@katka-erfanyuk.cz

T. G. Masaryka 793, Horoměřice, 252 62

IČ: 74796941

DIČ: 9058160310 - Nejsem plátce DPH

Zapsáno živnostenským úřadem městské části Praha 2