Reference

Co o mně říkají kolegové i klienti

Anna Sálová, 

Content Strategist, Content Wizards s.r.o. 

"Katka má zkušenosti z různých disciplín i módů spolupráce - dělala jak na volné noze, tak v agentuře i přímo u klienta. 2 roky jsme spolu pracovaly na projektech v agentuře H1.cz a dnes spolu děláme na několika korporátních klientech i menších webech. Proto vím, že se umí zapojit do jakéhokoliv týmu, umí efektivně plánovat aktivity, vést projekty a zároveň vyniká v copy a SEO. Momentálně na sobě pracuje také v UX, takže můžu říct, že Katka umí navrhnout řešení, které dává smysl ze všech stran."

Jan Pánek, vinozarchivu.cz 

"Katku mi doporučil jeden známý, když jsem hledal profíka na analýzu klíčových slov. Ocenuji Katčin profesionální přístup. Vždy se na ni dalo spolehnout. Pokaždé dodržela, na čem jsme se dohodli, a to včas. Katčina analýza je pro mne zdrojem důležitých informací, které mi pomáhají v dalším rozvoji mého podnikání." 

Stanislav Mašek, MBA, 

managing partner, EME ADVISORS

"S Katkou jsme spolupracovali na více projektech v oblasti přípravy a aplikace SEO strategie a celého online marketingového mixu. Velmi oceňuji její vstřícný přístup, profesionalitu a odhodlání dotahovat věci do konce. Katka je velmi proaktivní člověk a často sama přichází s mnoha návrhy na zlepšení stávajícího stavu, s čímž jsme se u jiných konzultantů ani větších agentur mnohokrát nesetkali." 

David Kočí, UX designer, davidkoci.cz 

"S Kačkou spolupracuji velmi rád. Na základě klasifikační analýzy klíčových slov navrhne celou informační architekturu webu dle potřeb jak vyhledávačů, tak cílové skupiny. Dlouhodobá spolupráce pak pokračuje obsahovou strategií a jejím plněním. Oceňuji komplexnost a široký záběr zkušeností / znalostí." 

Ondřej Čihař, Marketing manager, K2 Group

"Katka je profesionál. Ví, co dělá, dělá to dobře a spolehlivě. Pokud hledáte někoho, kdo vám pomůže se SEO, obsahem, psaním, s Katkou určitě nesáhnete vedle." 

Jan Kvasnička, UX designer, kvasnickajan.cz

"S Kačkou jsem spolupracoval na několika projektech, kde měla na starost kompletní obsahovou a SEO strategii od analýzy klíčových slov přes definici nových vstupních stránek po vytvoření komunikační strategie, následně textování celého webu a transakčních e-mailů. Její výsledky mluví za ni. Má velké přesahy, díky čemuž je velice platným členem celého týmu. Kačku určitě mohu doporučit."

Pojďme společně posunout i váš byznys

Napište mi. Ozvu se vám co nejrychleji zpět.

Nechcete čekat na odpověď z kontaktního formuláře? 

Zavolejte mi nebo mě kontaktujte na sociálních sítích

Kateřina Erfányuk

+420 732 361 404

info@katka-erfanyuk.cz

T. G. Masaryka 793, Horoměřice, 252 62

IČ: 74796941

DIČ: 9058160310 - Nejsem plátce DPH

Zapsáno živnostenským úřadem městské části Praha 2